Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

ZST Międzyrzec Podl. : DNI OTWARTE MCK OHP

25 kwietnia, w siedzibie Zespołu Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim, odbyły się Dni Otwarte Młodzieżowego Centrum Kariery OHP. Przy stoisku wystawienniczym jednostki zgromadziła się młodzież szkoły, podopieczni grupy wychowawczej OHP a także uczniowie szkół z terenu miasta oraz pobliskich terenów wiejskich. Pracownicy MCK informowali o usługach OHP, bezpłatnych kursach a także projektach UE Erasmus+. Wśród młodzieży, nauczycieli, rozpowszechniano ulotki, foldery informacyjne a także zapraszano do rozwiazywania zagadek zawodoznawczych.

Dni Otwarte zostały zorganizowane przez doradcę zawodowego i pośrednika pracy placówki OHP we współpracy z ZST im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim.

Kadra

MCK OHP w Międzyrzecu Podlaskim

Skip to content