Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Zawody strzeleckie w ZST 2022

15.03.2022 r. został przeprowadzony Finał Powiatu Bialskiego w Strzelaniu Konkurencji Karabin Pneumatyczny – Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt i Chłopców ,, Licealiada”. Uczestnikami zawodów byli uczniowie i uczennice szkół podstawowych oraz średnich z powiatu bialskiego. Były to pierwsze zawody strzeleckie zorganizowane przez Bialski Szkolny Związek Sportowy z których zdobyte punkty będą ujęte w klasyfikacji generalnej szkół średnich powiatu bialskiego. W powyższych zawodach uczniowie naszej szkoły uzyskali :

2 miejsce w konkurencji dziewcząt Sidor Kinga

3 miejsce w konkurencji dziewcząt Płowaś Agnieszka

4 miejsce w konkurencji dziewcząt Płowaś Anna

3 miejsce w konkurencji chłopców Kurowski Jakub

Dodatkowo Lubelskie Muzeum Techniki Wojskowej I Użytkowej w Jelnicy przeprowadziło pokaz broni wojskowej oraz instruktarz rozkładania i składania Kałasznikowa.

Redagował: p. M. Matysiuk

Skip to content