Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

26 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych. Najlepsi z nich zostali nagrodzeni książkami i dyplomami. Pan Dyrektor w swoim przemówieniu, wyraził nadzieję, że abiturienci mają miłe wspomnienia związane z tą szkołą. Zachęcił też do utrzymywania stałego kontaktu i informowania o swoich dalszych losach.

Po części oficjalnej wszyscy obejrzeli część artystyczną, której motywem przewodnim była szkoła i wspomnienia z nią związane, oczywiście w ujęciu satyrycznym.  Szczególny aplauz wzbudził skecz o „Dwóch takich, co chcieli skończyć szkołę”.

Po zakończeniu uroczystości abiturienci udali się na ostatnie spotkanie z wychowawcami.

Skip to content