Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

22 czerwca 2011r. o godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011. Uroczystość zainaugurował v-ce dyrektor szkoły, pan Arkadiusz Stefaniuk. Tytuł Prymusa Szkoły w Liceum Profilowanym otrzymały dwie uczennice: Agnieszka Chalimoniuk (śr. ocen 5,14) i Anna Muśnicka (śr. ocen 5,13), w Technikum – Rafał Leszczuk (śr. ocen 5,0). Zostały im wręczone świadectwa, nagrody i statuetki, przez dyrekcję szkoły i wychowawców. Nagrodzono ich także gromkimi brawami uznania. Pozostali uczniowie, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, brali udział w szkolnych konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych, zaangażowali się w prace Samorządu Uczniowskiego, wyróżnili się wysoką frekwencją i kulturą osobistą, otrzymali nagrody książkowe. Następnie młodzież udała się do wskazanych klas, tam odebrała długo oczekiwane świadectwa promocyjne z rąk wychowawców. Potem wszyscy z radością opuścili mury szkolne, bo rozpoczęły się wakacje!

Skip to content