Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Zajęcia otwarte z udziałem uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej z Rogoźnicy

3 kwietnia 2019r. w Zespole Szkół Technicznych gościliśmy uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej z Rogoźnicy wraz z opiekunem p. Małgorzatą Kuzaką. Wzięli oni udział w zajęciach przygotowanych przez uczniów technikum ochrony środowiska pod kierunkiem p. Agnieszki Nowosielskiej. Uczniowie w szkolnej pracowni monitoringu środowiska przeprowadzili badania właściwości fizyko-chemicznych kilku rodzajów gleb.

Zajęcia te pozwoliły uczniom nie tylko poznać technikę badań laboratoryjnych ale również pozwoliły bliżej zapoznać się z kierunkiem kształcenia w naszej szkole jakim jest technik ochrony środowiska.

Jest to przede wszystkim ciekawa forma nauki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą szkołą.

Skip to content