Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Wykład pt. „Inteligentne instalacje elektryczne ” – współpraca z WAT

Dziś (02.12.2021 r.) kolejny oddział – 4 klasa naszego Technikum Mechatronicznego uczestniczyła w kolejnym wykładzie „Inteligentne instalacje elektryczne” prowadzony przez wykładowcę uczelni wyższej WAT, p. dr inż. Marka Suproniuka.

Pan doktor przedstawił najnowsze systemy inteligentnych instalacji elektrycznych takich firm jak xComfort, KNX, LonWorks, Domito oraz LCN. Zademonstrował sposób montażu, konfigurowania i programowania wybranych systemów.

Wykład był zorganizowany w ramach przedmiotu pracowni projektowania i programowania urządzeń i systemów mechatronicznych.

Inicjatorem serii wykładów był nauczyciel przedmiotów zawodowych mechatronicznych Janusz Stefaniuk.

Skip to content