Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Wydział Elektroniki WAT zaprasza na konferencję SECON 2022

Szanowni Państwo,

Wydział Elektroniki WAT w dniach 26-27 kwietnia 2022 r. organizuje XXXVI Konferencję Elektroniki, Telekomunikacji i Energetyki Studentów i Młodych Naukowców SECON 2022 w formie online. Od wielu lat organizatorom przyświeca idea tworzenia forum do merytorycznej dyskusji i zdobywania pierwszych doświadczeń w życiu naukowym przez uczniów, studentów i młodych naukowców. Tematyka referatów przedstawionych w trakcie konferencji będzie obejmowała zagadnienia: elektroenergetyki, elektroniki, kompatybilności elektromagnetycznej, komputerowego wspomagania projektowania i analizy układów elektronicznych, elektroniki w medycynie, maszyn i urządzeń w energetyce, metrologii, optoelektroniki, systemów informacyjno-pomiarowych, systemów radarowych, systemów radioelektronicznych, systemów telekomunikacyjnych, technik informacyjnych oraz zarządzania w telekomunikacji.

Serdecznie zapraszam w imieniu Dziekana Wydziału Elektroniki prof. dr. hab. inż. Ryszarda Szpleta – przewodniczącego Komitetu Programowego do aktywnego uczestnictwa uczniów Państwa placówek, zarówno w postaci prezentacji referatów jak i współudziału w formie wolnego słuchacza. 

Patronat honorowy konferencji objął J.M. Rektor-Komendant Wojskowej Akademii Technicznej płk. prof. dr hab. inż. Przemysław WACHULAK. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

Skip to content