Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Wycieczka klasy II TFMO do Serpelic

Uczniowie klasy II TFMO wraz z wychowawczynią, panią Beatą Szymańską w dniu 5 października br. uczestniczyli w wyjeździe do Ośrodka Wczasowego Relaks w Serpelicach, który miał charakter  rekreacyjny i integracyjny. Z racji bardzo deszczowej i wietrznej pogody program wyjazdu musiał być w ostatniej chwili zmieniony. W ramach bezpieczeństwa uczniowie nie skorzystali z najważniejszego punktu wyjazdu, jakim był park linowy. Program pobytu został ograniczony do spacerów i podziwiania widoków nadbużańskich terenów oraz udziału w ognisku, podczas którego nastąpiła „uczta dla ciała”. W drodze powrotnej młodzież wstąpiła do Białej Podlaskiej, gdzie w Kinie Cinema City obejrzała dramat biograficzny ”Ostatnia Rodzina”. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, uczniowie jednogłośnie uznali dzień za wyjątkowo udany. Opiekunami byli: pani Elżbieta Bogucka, pani Wioletta Ostapowicz, pan Mariusz Matysiuk.

Skip to content