Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Wycieczka do zakładu dr Gerard

Dzięki uprzejmowści Pani Magdaleny Karwowskiej młodzież z klasy I TBM wspólnie z wychowawczynią Panią Barbarą Jurkowską dnia 8 czerwca zwiedziła linię produkcyjną w zakładzie dr Gerarda w Międzyrzecu Podlaskim. Oglądaliśmy produkcję róznych rodzajów ciastek, zapoznaliśmy się z rozbudowywanym systemem klasy ERP, który ma usprawnić zarządzanie firmą, zwiedziliśmy hale magazynowe. Gotowe produkty zanim trafią do sklepu muszą mieć piękne opakowanie, które ma zachęcać konsumenta do zakupu. 
Od przemiłych Panów, którzy oprowadzali nas po zakładzie dowiedzieliśmy się, że firma produkuje nie tylko na rynek krajowy ale również na eksport. Na zakończenie wycieczki, każdy uczestnik otrzymał miły prezent – torbę słodyczy produkowanych w zakładzie.  

red. p. Barbara Jurkowska

Skip to content