Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Wycieczka do Warszawy

5.11.2015r. grupa uczniów naszej szkoły udała się na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, w którym młodzież mogła dowiedzieć się jak powstaje prąd, jak funkcjonuje ludzkie ciało. Centrum to niewątpliwie miejsce, w którym można zgłębić wiedzę w sposób wyjątkowo atrakcyjny.

Później uczestnicy wyjazdu udali się do Łazienek Królewskich, gdzie podziwiali eksponaty znajdujące się w Pałacyku Myśliwskim oraz komnaty królewskie.

Jednak największym powodzeniem cieszyły się wiewiórki, które chętnie

częstowały się przywiezionymi przez uczniów orzechami.

Po krótkim shoppingu w Złotych Tarasach zwiedzaliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego. Miejsce to zrobiło na młodzieży ogromne wrażenie – ilość eksponatów i sposób ich wyeksponowania łączą historię i nowoczesność.

Niewątpliwie była to mega ciekawa lekcja historii.

Wyjazd był także okazją do integracji i niewątpliwie należy go zaliczyć do udanych.

Skip to content