Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Wizyta w Thouars — w PULSO – Fitness Center

W dniach 05 – 09.02.2017 delegacja z Powiatu Bialskiego odwiedzała rejon Deux-Sevres. Odwiedziliśmy Liceum Techniczne Jean Moulin w Thouars, Liceum Ogólnokształcące w Melle oraz różne ciekawe miejsca z rejonu. Wizyta miała na celu nawiązanie szerszej współpracy ze szkołą francuską. Mamy nadzieję, że wyjazd ten zaowocuje złożeniem wspólnego projektu w ramach środków ERASMUS+. Do wspólnego przedsięwzięcia, prócz naszej szkoły, zaangażowały się placówki z Hiszpanii, Norwegii i Francji. W wyjeździe z naszej strolny uczestniczyły: Pani Marianna Tumiłowicz – Dyrektor Wydziału Spraw Społczenych, Pani Dorota Uryniuk – Dyrektor Stowarzyszenia Deux-Sevres, Pani Agata Jasiuk – nauczyciel języka angielskiego oraz Arkadiusz Stefaniuk.

Fotorelacja na naszym profilu facebook

Skip to content