Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Wizyta w salonie „Golden Studio” Bartłomieja Komoszki

Dzięki uprzejmości Pana Bartłomieja Komoszki- właściciela salonu fryzjerskiego „Golden Studio” w Miedzyrzecu Podlaskim, uczniowie klasy 3 Technikum Usług Fryzjerskich wraz z nauczycielem uczącym, panią Beatą Szymańską w dniu 26 lutego br. uczestniczyli  w niecodziennej lekcji technik fryzjerskich. 

Dla uczniów technikum fryzjerskiego była to szansa na bezpośrednie poznanie specyfiki zakładu pracy. W trakcie wizyty obserwowano sposób wykonania kreatywnego zabiegu koloryzacji włosów „Air Touch”. Odważni uczniowie mieli możliwość i włączyli się  w praktyczne wykonanie procesu zabiegu.  Właściciel salonu dał wiele wskazówek przyszłym fryzjerom, począwszy od obowiązku ciągłego uczenia się na obecnym etapie kształcenia po zasady obsługi klientów i budowanie odpowiednich relacji z ludźmi.

Należy dodać, że Pan Bartłomiej jest absolwentem naszego Technikum, a fryzjerstwo od początku było jego wielką pasją. Po ukończeniu Technikum spełnił swoje marzenie-  otworzył własny salon fryzjerski. Jest profesjonalistą i pasjonatem w swojej branży o czym świadczą opinie zadowolonych klientów.

Składamy serdeczne podziękowania za ciekawą lekcję w praktyce, za życzliwość  oraz za tak miłe przyjęcie w murach  Salonu.

 red. Beata Szymańska

Skip to content