Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Wizyta w Salonie Fryzjerskim,, Hair Art”

Wizyta w Salonie Fryzjerskim ,,Hair Art”

Dnia 20.02.2020 r. grupa fryzjerek z klasy I FMg wybrała się z nauczycielem Elżbietą Nóżką do Salonu Fryzjerskiego ,,Hair Art” pani Moniki Szczypińskiej. Uczennice były zachwycone wyposażeniem salonu i podejściem do klienta. Miały okazję poznać prawdziwą ergonomię salonu fryzjerskiego, zaobserwować jak urządzić miejsce pracy, aby fryzjerowi pracowało się dobrze i aby każdy klient czuł się komfortowo. Pani Monika opowiedziała o dezynfekcji narzędzi i wizytach sanepidu, codziennej pracy fryzjera,która jest ciężka ale bardzo ciekawa i sprawia dużo satysfakcji jeśli robi się to co lubi. Dziewczęta miały również okazję zobaczyć jak zajmuje się klientem i dba o niego od momentu wejścia poprzez różne zabiegi aż do zapłaty za usługę. Fajnym akcentem były loki , których zrobienie pokazała krok po kroku pani Monika.

Dziękujemy pani Monice Szczypińskiej za tak serdeczne przyjęcie, otwartość i pokazanie profesjonalnego prowadzenia salonu fryzjerskiego. Polecamy się na przyszłość!!!

Skip to content