Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

VII Międzyrzeckie Targi Pracy i Edukacji w naszej szkole

26 października w godzinach: 10:00-13:30 po raz pierwszy na sali gimnastycznej naszego Zespołu  odbyły się VII Międzyrzeckie Targi Pracy i Edukacji.

Organizatorem Targów jest Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Międzyrzecu i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej.

Podczas targów wystąpili zaproszeni goście, a także zaprezentowały się jednostki edukacyjne i szkoleniowe. Przybyli mieli szansę nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcą oraz wziąć udział w warsztatach i zajęciach.

Nasza szkoła jako gospodarz spotkania zaprezentowała młodzieży gimnazjalnej kierunki kształcenia. Goście mieli okazję zobaczyć, zwiedzić naszą szkołę poznając pracownie i ich wyposażenie. Młodzież naszej szkoły pod opieką nauczycieli przygotowała prezentacje pokazujące umiejętności, które zdobywają uczniowie kształcący się na naszych kierunkach technicznych i zawodowych, co w przyszłości ułatwi gimnazjalistom podjęcie decyzji dotyczącej dalszej ścieżki edukacyjnej i kariery zawodowej.

Redagował: Janusz Stefaniuk

Skip to content