Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Uczniowie ZST Międzyrzec Podlaski na wycieczce w Warszawie

  2 października br. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim i  podopieczni grupy wychowawczej OHP oraz wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Warszawy.   Wcześnie rano autokarem wszyscy wyruszyli do stolicy.            

 Zwiedzanie Warszawy zaczęto od wizyty na PGE Stadion Narodowy, gdzie przewodniczka opowiadając, oprowadziła wszystkich  po całym obiekcie.   Młodzież zwiedziła m.in. trybuny stadionu, loże vipowskie a także szatnie Reprezentacji Polski. Następnie grupa udała się do Sejmu.  Uczniowie mogli zasiąść w ławach poselskich a następnie zjeść obiad w restauracji sejmowej. Na zakończenie wycieczki uczniowie mieli czas wolny w galerii  Złote Tarasy.   Wszyscy zgodnie stwierdzili, iż wyjazd był udany. Uczestnicy OHP oraz uczniowie ZST zobaczyli wiele interesujących miejsc, niektóre znane są wszystkim z prasy i telewizji. Panowała miła atmosfera, pogoda również dopisała. Śmiało można stwierdzić iż, taki wyjazd to nie tylko integracja młodzieży ale także wspaniała lekcja historii oraz postaw obywatelskich .

Kadra MCK OHP w Międzyrzecu Podlaskim

Agnieszka Kublicka-Ciężki, Agnieszka Bieńkowska, 

Katarzyna Cienkusz.

  Nauczyciele  ZST w Międzyrzecu Podlaskim

Walentyna Rychlik, Emil Bogucki,

Tomasz Olesiejuk

Skip to content