Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Uczniowie na Dniu Otwartym w Akademii Bialskiej

W dniu 13 marca 2024 roku uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w Dniu Otwartym w Akademii Bialskiej, gdzie mogli nie tylko odkryć różnorodne ścieżki kariery, ale także skorzystać z bogatego doradztwa zawodowego, które pozwoliło im zdobyć cenne wskazówki oraz inspiracje do dalszego rozwoju zawodowego.

Dodatkowo, przyszli absolwenci naszej placówki brali udział w zadaniach, spotkaniach z studentami oraz uczestniczyli w interaktywnych prezentacjach, które jeszcze bardziej wzbogaciły ich doświadczenie. Dzięki uprzejmości studentów Akademii zwiedziliśmy najważniejsze punkty budynki uczelni.

red. B.Szymańska

Skip to content