Szkolny Konkurs „Wiedzy o Unitach Podlaskich – Patronach Szkoły”

21 stycznia 2015 roku odbył się Szkolny Konkurs „Wiedzy o Unitach Podlaskich – Patronach Szkoły”, do którego przystąpiło 19 uczniów z klas: 1 TBS, 1 TFM, 2 TBM, 2 TFO.

Celem Konkursu było pogłębienie wiedzy wśród młodzieży o patronach szkoły.

Komisja Konkursowa w składzie: p. Beata Pawłowska, p. Monika Parafiniuk, p. Wioletta Ostapowicz przyznała nagrody następującym uczniom:

I miejsce: Weronika Brodawka (kl. 2 TFO)

II miejsce: Mariola Adamowicz (kl. 2 TFO)

III miejsce: Dorota Karwowska (kl. 2 TFO)

Bartłomiej Pawłowicz (kl. 2 TFO)

Wyróżnienie: Anna Chmielewska (kl. 2 TFO)

Milena Kapczuk (kl. 1 TFM)

Laureaci Konkursu i uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe (tablet, słuchawki, głośniki, czytniki kart) ufundowane przez Radę Rodziców. Pozostali uczestnicy Konkursu otrzymali dyplomy.

Nagrody i dyplomy zostały wręczone 28 stycznia br. podczas Uroczystości Dnia Patrona Szkoły przez Dyrektora Szkoły – p. Arkadiusza Stefaniuka.

Laureatom i wszystkim uczestnikom Konkursu dziękujemy za udział i składamy gratulacje! Organizatorzy Konkursu – p. Beata Pawłowska, p. Monika Parafiniuk.