Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Szkolenie z programu AutoCAD 2018

AutoCAD jest najbardziej popularnym programem służącym do projektowania w różnych branżach: budowlanej, mechancznej, elektryczno-elektronicznej, jak również branży mechatronicznej czy ochrony środowiska przy projektowaniu architektonicznym.

Szkolenie AutoCad w ZST prowadzi firma zewnętrzna ABCAD. W szkoleniu uczestniczy 5 nauczycieli z naszego zespołu. Szkolenie rozpoczęło się 18 grudnia 2017r. od modułu I (zakres PODSTAWOWY) i oecne jest relizowany moduł II (zakres ZAAWANSOWANY). Kolejny etap będzie dotyczył modułu III (zakres PROJEKTOWANIE 3D).

Uczestnicy poznają tchniki tworzenia dokumentacji technicznej z wykorzystaniem oprogrmowania AutoCAD 2018 firmy Autodesk.

Zajęcia są kontynuowane zgodnie z harmonogramem w 2018r. Szkolenie obejmuje 300 godz. dydaktycznych i kończy się zaświadczeniem/certyfikatem.

Skip to content