Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Spotkanie z przedstawicielami firmy STRABAG Polska

Polska20 marca 2024 r. w ramach zajęć doradztwa zawodowego  naszą szkołę odwiedziła firma budowlana STRABAG Polska, budująca m.in. obwodnicę Międzyrzeca Podlaskiego.Panowie z lokalnej siedziby firmy w naszym miasteczku, przeprowadzili ciekawą prelekcję dedykowaną uczniom klas 5 Technikum oraz  3 Branżowej Szkoły I Stopnia.Podczas prezentacji  udowodniono, iż warto związać swoją przyszłą ścieżkę zawodową z firmą STRABAG, która oprócz dobrych zarobków, niesie za sobą możliwość pracy w stabilnym zespole, dając możliwość rozwoju osobistego i awansu, zarówno absolwentom szkoły branżowej, technikum, jak i po studiach kierunkowych.Na zakończenie prelekcji, dzięki uprzejmości przedstawicieli firmy,  dla uczniów przygotowano  słodki poczęstunek.

red. B.Szymańska

Skip to content