Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Ślubowanie klas pierwszych

5 października 2010r. odbyło się ślubowanie klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział:  Dyrekcja szkoły, uczniowie klas pierwszych oraz ich wychowawcy: 1 LK – wych. p. Małgorzata Staniszewska,  1 LUa – wych. p. Katarzyna Kossowska,  1 LUb – wych. p. Agata Wociór, 1 TEM – wych p. Agnieszka Mackiewicz, 1 TS – wych. p. Sebastian Kulik, 1 TB – wych. p. Maciej Augustyniuk, 1 a – wych p. Lidia Dąbrowska, 1 d – wych. p. Leszek Nestorowicz oraz delegacje uczniów z pozostałych klas II, III i IV.   

 Po złożeniu przyrzeczenia każda klasa pierwsza zaprezentowała krótki program artystyczny. Zebrani mieli też okazję poznać nowy skład Samorządu Uczniowskiego.

Skip to content