Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15

1 września był w tym roku szczególnym dniem dla licznej grupy młodzieży rozpoczynającej po wakacjach naukę w Zespole  Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim. W skład naszej placówki, której dyrektorem jest mgr Arkadiusz Stefaniuk wchodzą technika mechatroniczne, technika ochrony środowiska, technika usług fryzjerskich, technika budowlane, elektroniczne i mechatroniczne oraz klasy zawodowe wraz z oddziałami integracyjnymi.  Funkcje wicedyrektorów pełnić będą mgr Małgorzata Modrzewska i mgr marek Winiarski, a kadrę pedagogiczną tworzy 45 nauczycieli. Życzymy wszystkim, aby ten rok rozpoczął pasmo nie kończących się sukcesów.

Skip to content