Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Przedłużyć życie surowców wtórnych

W dniach 8 – 17 września 2010 roku na terenie naszej szkoły – Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich – w ramach ogólnomiejskiego konkursu została przeprowadzona akcja zbiórki surowców wtórnych. Wzięła w niej udział cała społeczność szkolna. Zaangażowani byli nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele i rodzice. Efektem akcji było zebranie 1020 kg makulatury i 53 kg aluminium. Wśród uczniów, którzy oddali najwięcej surowców wtórnych byli:                                                                                                                                        

  1. Konaszewski Mateusz z klasy 4TBD – 53 kg aluminium i 174 kg makulatury, zdobywając 704 pkt; 
  2. Parafiniuk Monika z klasy 2 LUa – 186 kg makulatury, zdobywając 186 pkt;                                  
  3. Nowosielska Katarzyna z klasy 2 LUa – 112 kg makulatury, zdobywając 112 pkt.                   

Osobą odpowiedzialną za akcję na terenie szkoły była p. Agnieszka Nowosielska.

Skip to content