Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Pożegnanie zmarłej nauczycielki

„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania. (…)

akbyś nie chciała, swym odejściem smucić…

(…)jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”                    Ks. J. Twardowski    

  Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci  Agaty Wociór naszej serdecznej Koleżanki, wspaniałej Nauczycielki i Wychowawczyni. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli.   Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 lipca 2023 roku  o godz. 13 .00   w kościele  św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim. Pogrążeni w głębokim smutku – dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, rodzice i uczniowie  Zespołu Szkół Technicznych  

Skip to content