Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Otrzymaliśmy pomoce naukowe

Dzięki realizacji projektu, zostały zakupione nowoczesne środki dydaktyczne, tj. komputer przenośny do projektora, tablica interaktywna oraz projektor multimedialny. Otrzymaliśmy także drukarkę laserową kolorowa oraz najnowsza wersję pakietu biurowego Microsoft Office.
 Każdemu z uczestników zajęć przekazano pomoce naukowe. W zależności od typu zajęć były to: podręczniki, książki naukowe, repetytoria, leksykony, słowniki, tablice, kalkulatory. Nauczyciele prowadzący zajęcia  otrzymali atrakcyjne materiały dydaktyczne.
 Wszystkie środki i materiały stanowia nieoceniona pomoc w osiągamniu celu, jakim jest rozwój kompetencji kluczowych u uczniów.

Skip to content