Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

„Nie bądź sknera daj cukiera” — w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich.

W dniach 30.11 – 06.12.2016 nasza szkoła wzięła udział w akcji „Cukierek za uśmiech”. Polegała ona na tym, iż uczniowie przynosili cukierki, które później młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pakowała w chatki uśmiechu. Były one wręczane dzieciom międzyrzeckiego szpitala oraz wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Międzyrzeca Podlaskiego. Hasłem akcji były słowa: „Nie bądź sknera – daj cukiera!”. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy 13,919 kg cukierków, co daje 1233 szt. słodkości.
Dziękujemy młodzieżowym wolontariuszom oraz paniom Beacie Pawłowskiej i Barbarze Jurkowskiej za organizację akcji.

fotorelacja: https://www.facebook.com/zsp.miedzyrzecpodlaski/

Skip to content