Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Międzynarodowe spotkanie przygotowawcze projektu Erasmus+ ‘On The Road’ w Thouras

W tym roku szkolnym ZST przystąpiło do udziału w unijnym projekcie ERASMUS + ‘On the Road’. W ramach projektu cztery szkoły z Alty (Norwegia), Segovi (Hiszpania), Thouras (Francja) i ZST będą ze sobą współpracowały przez kolejne dwa lata.  Projekt dotyczy migracji ludności na świecie i ma celu zwiększenie szans zawodowych uczniów na terenach współpracujących ze sobą krajów. Ponadto poruszone zostaną sprawy dotyczące uchodźców, tolerancji.

W dniach od 9 do 11 października dyrektor szkoły Arkadiusz Stefaniuk i nauczyciel języka angielskiego koordynujący projekt Agaty Jasiuk, uczestniczyli w pierwszym międzynarodowym spotkaniu osób prowadzących projekt. Celem spotkania było ustalenie terminów wyjazdów uczniów i programu poszczególnych spotkań, zarządzanie budżetem oraz internetowymi platformami.

Redagowała: Agata Jasiuk

Skip to content