Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Lubelska Kuźnia Talentów

Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia nagrodzeni w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2021-23” :

Lubelska Kuźnia Talentów (LKT) to program stypendialny realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. W 2021 roku ruszyła już piąta jego edycja. Głównym zadaniem LKT jest wspieranie najzdolniejszych uczniów szkół, które przygotowują swoich wychowanków do zawodu. W roku szkolnym 2021/22 stypendia otrzymali:

Konrad Barszcz – klasa 3dg

Bartosz Borysiak – klasa 3d

Justyna Drynio – klasa 3d

Monika Korolczuk – klasa 3dg

Dawid Mazur – klasa 2d

Dominik Sawczuk – klasa 3ag

Mikołaj Zawadzki – klasa 3a

Niech odniesione przez Was sukcesy będą powodem do satysfakcji a także inspiracją dla innych młodych ludzi. Gratulujemy i życzymy podejmowania coraz to trudniejszych wyzwań i osiągania kolejnych sukcesów.

Skip to content