Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Kurs stylizacji paznokci – MANICURE  i  PEDICURE HYBRYDOWY w Zespole Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim

Pod koniec października br. (21,27,28,29 X 2023r.) w Zespole Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim,  podopieczni grupy wychowawczej OHP, odbyli szkolenie pn. Manicure i pedicure hybrydowy. Organizatorem kursu było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej a uczestnikami – głównie uczennice w/w szkoły. Na początku szkolenia dziewczęta zostały zapoznane z tematem chorób paznokci jakich można nabawić się przez nieumiejętne wykonywanie manicure. Następnie Pani prowadząca zapoznała uczestniczki z etapami wykonywania zarówno manicure i pedicure. Dziewczęta pod „czujnym okiem” szkoleniowca uczyły się podstawy budowy paznokcia, przedłużania na formach a także wykonywania hybrydy i tworzenia kolorowych wzorków na różne okazje.

Wszyscy byli zadowoleni z odbytego szkolenia. Zdobyte umiejętności z pewnością przydadzą się w planowaniu przyszłości zawodowej oraz w dalszym poszerzaniu wiedzy z zakresu stylizacji paznokci.

Przedsięwzięcie zorganizowano we współpracy ze szkołą oraz CEiPM OHP Biała Podlaska, MCK OHP Międzyrzec Podlaski. Udział w szkoleniu był bezpłatny. 

Kadra MCK OHP Międzyrzec Podlaski

Uczennice: Julia Kamińska, Julia Siedlanowska kl. II D ZST Międzyrzec Podlaski

Skip to content