Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Konferencja o Unitach Podlaskich w Wohyniu 27.10.2023

W 10-tą rocznicę powstania Diecezjalnej Rodziny Szkół noszących imię Unitów Podlaskich delegacja naszej szkoły uczestniczyła w konferencji ,,Z tego pnia życia i wiary czerpiemy dzisiaj siły” – czyli rzecz o unitach podlaskich, która odbyła się w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu. Jednym z punktów konferencji była prezentacja działań wychowawczych naszej szkoły. Działania przedstawiono w krótkim filmie oraz wystawie poświęconej patronom szkoły – Unitów Podlaskich. Celem spotkania było przekazanie wiedzy o unitach: rysu historycznego, obyczajowego, omówienie miejsc pamięci i drogi do świętości

Redagowała: p. Elżbieta Bogucka

Skip to content