Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Kolejne sukcesy uczniów naszego Zespołu

Uczniowie naszej szkoły Sebastian Jarmosiewicz z klasy 3 technikum mechatronicznego i Katarzyna Kubalska z klasy 3 zasadniczej szkoły zawodowej otrzymali stypendia w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019” realizowanego przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, współfinansowanego przez Unię Europejska w ramach EFS. Celem programu jest finansowe wsparcie szczególnie uzdolnionych  i pracowitych uczniów w zakresie przedmiotów zawodowych.

Gala wręczenia stypendiów odbędzie się 9 grudnia br. w Lublinie.

Gratulujemy stypendystom!

Redagował: Janusz Stefaniuk

Skip to content