Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży odwiedziło szkołę

02 marca 2015 roku reprezentacja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (p. Danuta Deległo, p. Paulina Ignaciuk, p. Dorota Karwowska, p. Maria Majewska, p. Paweł Siejko) działającego przy parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim odpowiadając na zaproszenie p. Beaty Pawłowskiej odwiedziła pierwsze klasy technikum i trzecią klasę szkoły zasadniczej.

Przygotowana projekcja multimedialna, była promocją i zachętą do wstąpienia w szeregi Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Młodzi dowiedzieli się czym jest KSM, jakie daje szanse i usłyszeli świadectwa KSM-owiczów. „W stowarzyszeniu czujemy się jak jedna wielka rodzina, zmagamy się wspólnie z problemami, organizujemy wspólnie akcje i adoracje”.

Na koniec z-ca prezesa Oddziału, p. Danuta Doległo, zaprosił wszystkich chętnych, do uczestnictwa w spotkaniach KSM-u, które odbywają się co czwartek, po Mszy Św. wieczorowej, w salce na plebanii! „Zaryzykuj”, przyjdź i zobacz!

Ks. Tomaszowi Bieleckiemu – asystentowi Oddziału i p. Małgorzacie Huczko – prezesowi Oddziału oraz przybyłym gościom dziękuję za przyjęcie zaproszenia i spotkania z młodzieżą.

Organizator spotkania – p. Beata Pawłowska.

Skip to content