Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

IV Edycja Szkolnego Konkursu Umiejętności Fryzjerskich

Dnia 12 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się IV Szkolny Konkurs Umiejętności Fryzjerskich pod patronatem Dyrektora Szkoła.   Tematem konkursu była „Fantazyjna fryzura kobieca”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba uczestników- 12 uczniów z Technikum Usług Fryzjerskich, z klas I-IV. Uczestnicy w czasie 90 minut musieli wykonać fryzurę zgodną z tematem konkursu na główkach treningowych. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań, prezentacja umiejętności oraz rozwijanie kreatywności zawodowej wśród młodzieży kształcącej się w zawodzie technik usług fryzjerskich.  Organizatorkami Konkursu były nauczycielki przedmiotów zawodowych fryzjerskich  p. Beata Szymańska oraz p. Elżbieta Nóżka.

Jury w składzie: p. M. Modrzewska, A. Tymoszuk, p. Anna Lubka, księgowa szkoły p. A. Grudzińska oraz przedstawiciel Samorządu Szkolnego kolega Paweł Grochowski dokonali oceny efektów pracy uczestników, uwzględniając estetykę, precyzje wykonania fryzury oraz pomysłowość i kreatywność pod względem kompozycji i wyłonili zwycięzców. Zostali nimi:

I miejsce- Daria Durka z kl. 1 TFMg

II miejsce- Aleksandra Tymoszuk z kl. 2 TFO

III miejsce- Aleksandra Rajmus z kl. 4 TFM

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział oraz drobne upominki w postaci kosmetyków do włosów, natomiast zwycięzcom trzech pierwszych miejsc  wręczono nagrody rzeczowe w postaci sprzętu fryzjerskiego, ufundowane przez Dyrektora Szkoły.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. B. Szymańska, E. Nóżka.

red. p. B.Szymańska

Skip to content