Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

III Edycja Szkolnego Konkursu Umiejętności Fryzjerskich

W czwartek 6 grudnia 2018 roku odbyła się III Edycja Szkolnego Konkursu Umiejętności Fryzjerskich. W tym roku szkolnym  hasłem przewodnim fryzur był „Karnawał 2019”. Uczestnicy wykonywali fryzurę zgodną z tematem konkursu na swoich modelach oraz

dobierali ubiór i makijaż.  Organizatorkami Konkursu były nauczycielki przedmiotów zawodowych fryzjerskich  p. Beata Szymańska oraz p. Elżbieta Nóżka. W konkursie wzięło udział 6 uczniów z Technikum Usług Fryzjerskich, z klas I-III. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział oraz nagrody pocieszenia, natomiast zwycięzcom trzech pierwszych miejsc  wręczono nagrody rzeczowe, ufundowane przez Dyrektora Szkoły.

Zwycięzcami Konkursu okazali się:

Bartłomiej Komoszka z kl. 3 TFM – I miejsce,

Ewelina Jałtuszyk z kl. 3 TFM – II miejsce,

Aleksandra Jędruchniewicz z kl. 2 TFS – III miejsce.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. B. Szymańska, E. Nóżka.

red. p. B.Szymańska

Skip to content