Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

II Edycja Szkolnego Konkursu Umiejętności Fryzjerskich

W piątek 10 listopada 2017 roku odbyła się II Edycja Szkolnego Konkursu Umiejętności Fryzjerskich. W tym roku szkolnym hasłem przewodnim fryzur była „Jesienna awangarda”. Organizatorkami Konkursu były nauczycielki przedmiotów zawodowych fryzjerskich p. Beata Szymańska oraz p. Elżbieta Nóżka. W konkursie wzięło udział 9 uczniów z Technikum Usług Fryzjerskich, z klas I-III. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział oraz nagrody pocieszenia, natomiast zwycięzcom trzech pierwszych miejsc  wręczono nagrody rzeczowe, ufundowane przez Dyrektora Szkoły. 

Zwycięzcami Konkursu okazali się:

Bartłomiej Komoszka z kl. 2 TFM – I miejsce,
Natalia Matejek z kl. 2 TFM – II miejsce,
Emilia Wiszniewska z kl. 3 TFM – III miejsce.
Aleksandra Rajmus z kl. 2 TFM – wyróżnienie
Natalia Kalinowska z kl. 1TFS- wyróżnienie

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. B. Szymańska, E. Nóżka

Skip to content