Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

I edycja szkolnych zawodów

1 marca 2019 r. odbyła się pierwsza edycja szkolnych zawodów pod tytułem „Mój robot ZWYCIĘZCA”. Turniej miał na celu zademonstrowanie swoich umiejętności z różnych dziedzin: umiejętności konstruktorskie, elektroniczne oraz mechatroniczne.

W zawodach uczestniczyły dwie drużyny.

Konkurencja polegała na przejechaniu robotem po wyznaczonym torze na czas, starciu siłowym polegającym na wypchnięciu przeciwnika z pola walki z możliwością uszkodzenia robota przeciwnika oraz dodatkowa konkurencja prezentująca walory robota np. pokonywanie wzniesienia, pochyłości terenu.

Bezkonkurencyjny okazał się robot „RUDY 102” wykonany przez Adama Kośmidra z kl. 4 TFM, który zajął I miejsce. Drugie miejsce zajął Mateusz Ossowski z kl. 1 TEM.

Obaj uczniowie wykazali się bardzo dużymi umiejętnościami konstruktorski, pomysłowością rozwiązań elektronicznych, informatycznych.

Gratulujemy nowatorskich rozwiązań, pomysłów, życzymy dalszych sukcesów w rozwoju własnych umiejętności zawodowych.

Skip to content