Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Gala wręczenia stypendiów starosty bialskiego w Międzyrzecu Podlaskim

W tym roku po raz 10. wręczono stypendia starosty bialskiego za tytuł laureata lub finalisty olimpiady przedmiotowej dotowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz za wyniki w nauce. Stypendia otrzymali uczniowie, którzy w roku szkolnych 2015/2016 uzyskali średnią ocen co najmniej 4,5, posiadali co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz wyróżniali się działalnością na rzecz społeczności szkolnej.
W poniedziałek 17 października 2016 r  dyplomy potwierdzające otrzymanie stypendiów z rąk Starosty Bialskiego otrzymało jedenastu uczniów naszej szkoły. Cieszymy się, że z roku na rok przybywa uczniów, którzy osiągają sukcesy edukacyjne. Ich wysiłek i zaangażowanie zostały nagrodzone a stypendium  w postaci comiesięcznej nagrody pieniężnej niech będzie motywacją do dalszej pracy.
 
Uczniowie nagrodzeni:
 
Katarzyna Kubalska – 3d
Sebastian Jarmosiewicz – 3TFM
Łukasz Sławomir Gregorowicz – 4TBM
Mariola Adamowicz – 4TFO
Piotr Marczuk – 2a
Marcin Gierełło – 2a
Anna Chmielewska – 4TFO
Dawid Turyk – 2TFM
Izabela Konstanty – 4TFO
Agata Sokólska – 2d 
Piotr Kusznieruk – 4TBM
 
Wszystkim gratulujemy i  zachęcamy uczniów do brania przykładu z tegorocznych stypendystów.
 

Fotorelacja

Artykuł dostępny pod adresem

https://www.powiatbialski.eu/starostwo/?p=10990
Skip to content