Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień otwarty w ZST

W dniu 27.04.2023 w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Uczniowie ze szkół podstawowych mieli okazje poznać ofertę naszego Technikum i Szkoły Branżowej, od strony praktycznej (czynnie biorąc udział w przygotowanych przez nauczycieli pokazach w pracowniach praktycznej nauki zawodu), a także teoretycznej, rozmawiając z nauczycielami poszczególnych przedmiotów zawodowych. W trakcie Dnia Otwartego pomocą służyli również uczniowie – przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i nie tylko, którzy rozmawiając z młodszymi kolegami przedstawiali im zalety nauki w Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich.

Fotorelacja

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0HSsdB24Yij7Zp3EDPmFGgHGEN84hx967Ed4HxQhvxDXGLaz3W38HTMvu3fNPH93Tl&id=100031454726674&sfnsn=mo

Dla kandydatów, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w prezentacji kierunków kształcenia w Naszej szkole, poniżej zamieszczamy kilka filmów przedstawiających pracę uczniów naszego Zespołu.

Technik mechatronik

W poniższym linku znajdziecie więcej przykładów zadań wykonywanych przez naszych uczniów, również z technikum budownictwa.

https://www.youtube.com/@zst4263

Skip to content