Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich w imieniu całej społeczności uczniowskiej pragnie życzyć Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim Pracownikom Administracji i Obsługi  satysfakcji, radości płynącej z pracy z młodzieżą, wytrwałości w realizacji ambitnych celów oraz zapału do podejmowania codziennych wyzwań.

Samorząd Uczniowski

Dnia 14 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. To święto dyrekcji, grona pedagogicznego oraz wszystkich pracowników administracji i obsługi. W tym szczególnym dniu zostali wyróżnieni niektórzy nauczyciele i pracownicy nagrodą Pana Dyrektora za zasługi na rzecz społeczności szkolnej. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Poseł na Sejm RP Pan Franciszek Stefaniuk, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Mariusz Filipiuk oraz Starosta Powiatu Bialskiego Pan Tadeusz Łazowski. Podczas tej uroczystości Goście zostali nagrodzeni statuetką „Przyjaciel szkoły”. Starosta Powiatu Bialskiego przyznał stypendium ośmiu uczniom naszej szkoły, którym gratulujemy, a innych zachęcamy do starań o tą zaszczytną nagrodę. W tym dniu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na „Najsympatyczniejszego Nauczyciela”. Pierwsze miejsce zajął Pan Jan Ostapski, drugie Pani Beata Szymańska, a trzecie Pani Agata Jasiuk.

Skip to content