Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października 2013r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz ślubowanie klas I.

Wśród zaproszonych gości oprócz Dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów można było zauważyć Starostę powiatu bialskiego pan Tadeusza Łazowskiego, który złożył pedagogom jak najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.
Równocześnie Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich pan Arkadiusz Stefaniuk przyznał nagrody wyróżniającym się w pracy pedagogicznej nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.
Następnie uczniowie klas I złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Ślubowali uroczyście przestrzegać praw i obowiązków ucznia, chwałę szkoły głosić, a w nauczycielu widzieć człowieka, którego zbyt często nie należy wystawiać na próbę.
Na zakończenie tej uroczystości uczniowie klas pierwszych przedstawili krótki program artystyczny poświęcony nauczycielowi i jego pracy pedagogicznej pod kierownictwem pani B. Jurkowskiej, pan W. Rychlik, pani A. Wociór i pani K. Kossowskiej. Odświętny wystrój sali przygotowały pani E. Bogucka i pani T. Stańczuk.

Skip to content