Zespół Szkół Technicznych
im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim

Biuletyn Informacji Publicznej

Akcja „Mam haka na raka”

W ramach ogólnopolskiego programu „Mam haka na raka”25 stycznia 2013 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia dotyczące profilaktyki nowotworowej tegoroczna edycja poświęcona jest czarniakowi. Zajęcia prowadzone były przez młodzież z LO im. Wł. Sikorskiego pod hasłem: „Oczernić czerniaka”.

Dziewczęta z zaprzyjaźnionej szkoły pod kierunkiem p. pedagog mgr Marty Sawczuk przygotowały prezentację dotycząca nowotworu oraz Quiz z nagrodami. Na zakończenie jedna z prowadzących odpowiedziała o swojej walce z nowotworem. Społeczność naszej szkoły z dużym zainteresowaniu i zaangażowaniem uczestniczyła w zajęciach. Uczniowie zadeklarowali również swój udział w akcjach podejmowanych na rzecz profilaktyki nowotworowej.

Skip to content